Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

Beşiktaş Eşya Depolama Firmaları

Firmamız İstanbul Beşiktaş da bulunan depolama alanlarıyla yüksek özelikli depolama hizmeti sunmaktadır.söz konusu eşyalarınız kendi evinizde olduğu kadar güvenlikli ortamlarda muhafaza edilmektedir.

yüksek güvenlikli ve haftalık olarak kontrolleri yapılan havalandırılması tamamen doğal yollarla yapılan depolarımızda eşyalarınız muhafaza edilmektedir.Ayrıca aylık olarak hijyenik ilaçlaması yapılmaktadır.

Evinizde yapılan çalışmalarımız eşyalarınız genel olarak özel yapım ambalaj malzemelerimizle kaplanmaktadır. mobilyalarınız profesyonel mobilyacılarımız tarafından sökülüp gerekli işaretlemeler yapılıp paketlenmektedir.

Mutfak ve salon kırılacaklarınız beyaz kağıt ile kaplanıp özel yapım olan kalın boy kolilerimize konulmaktadır.gerekli işaretlemeler yapılıp depolama işlemi sona erdik’den sonra herhangi bir karışıklığa mahal vermeden aynı şekilde yerlerine konulmaktadır.

Kişiye özel depolama alanlarımız bulunmakta olup eşyalarınız belirli bölümlerde muhafaza edilmektedir, 1+1= 2+1= 3+1= ve 4+1 evleriniz için özel depolama alanlarımız bulunmaktadır.

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım