Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

Kadıköy eşya depolama firmaları

Firmamız İstanbul merkezli olup bütün semtlerde Evden Eve Depolama hizmeti sunmaktadır.depolama işlemi tamamen profesyonel bir çalışma ile yapılıp depolanan eşyalarınız sigortalı olmaktadır.

Yüksek güvenlikli ve periyodik olarak kontrolleri yapılan hijyenik depolama hizmetimiz bulunmaktadır.Depolarımız tamamen Ev eşyası depolanması için tasarlanmışlardır

Kişiye özel olan depolama hizmetimiz bulunmakta olup her müşterimizin kendi eşyalarını içinde muhafaza edebilmeleri için odalarımız bulunmaktadır.

Kalkavan depolama olarak öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışma startı vermekteyiz.Tarafımızla kurduğunuz iletişim başlangıcında gerekli bilgiler tarafınızla paylaşılmaktadır.

Anlaşma sağlandık’dan sonra tamamen Ücretsiz olan exper görevlimiz evinizde taşınmadan önce keşif yapabilmek için tarafınızdan randevu talebinde bulunmakta olup sizin belirttiğiniz bir zamanda eşyalarınızı yerinde kontrol edip kullanılacak olan malzeme miktarını eleman sayısını ve araç ebatını belirlemektedir.ve yapılacak olan işlemlerle ilgili tarafınıza gerekli tüm bilgiler verilip sözleşme imzalanmaktadır.

Evinizin içinde bulunan bütün mobilyalarınız sökülüp işaretlemeleri yapılmaktadır. daha sonra depolama için özel olarak tasarlanan ambalaj malzemelerimize konulmaktadır.

Yine mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız beyaz kağıt ile kaplanıp depolama işlemi için tasarlanan kutularımıza konulmaktadır. yatak odası dolabınızın içinde bulunan ütülü giysileriniz için portatif askılı kolilerimiz bulunmakta olup elbiseleriniz içine konularak depolama süresi boyunca ütüleri bozulmadan muhafazası sağlanmaktadır.

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım