Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

İstanbul Ev Depolama Firmaları

KALKAVAN DEPOLAMA

Ev depolama artık günümüz şartlarında zorunlu bir ihtiyaç haline dönüşmüş olmaktadır.Bu yüzden eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmanın kurumsal kimliği büyük önem taşımaktadır,

Firmamızda depolanarak istediğiniz sürece saklanacak olan eşyalarınız, sigortalanarak deprem, su basması ve yangın gibi her türlü doğal afetten korunacaktır. Ayrıca depolarımızda yangın talimatına uygun olarak her türlü çağdaş teknikle donatılmış yangın söndürme tesisatı ve donanımı da mevcuttur. Depolanacak eşyalar, müşterilerimizin talep ettiği şekillerde depolarımızda saklanacaktır. Buna göre; 250 m2. ölçülerinde kapalı kasalar içerisinde ve kapalı garajlarda saklanan eşyalarınız güven içinde olacaktır. Kapalı kasalara sığmayacak büyüklükte olan eşyalarınız ise raf sistemi ile saklanacak ve yine güvenli depomuzda korunacaktır.

Kalkavan depolama olarak eşyalarınızın gerekli olan bütün ambalajlamayı profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.evinizde bulunan bütün mobilya ve beyaz eşyaların sökümü ve bunların paketlemesi tarafımızca yapılmaktadır.

Ücretsiz expertiz hizmetimiz bulunmakta olup önceden keşif yapılarak taşınacak olan eşyalarınızı yerinde görüyoruz ve kullanılacak olan malzeme ile araç ebatını belirleyip tarafınıza yapılacak olan çalışma ile ilgili bilgiler veriyoruz.

Firmamız yıllardan beri kendi sektöründe yaptığı yenilikçi ve başarılı işlemler sonucunda kurumsal bir kimliğe sahip olmaktadır.  Temiz hizmet mutlu müşteri sloganıyla  yola çıkan firmamız her gün daha çok yenilikler yaparak sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

SARIYER EVDEN EVE NAKLiYAT

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım