Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

Firmamız İstanbul ve bütün semtlerinde depolama hizmeti sunmaktadır eşyalarınız tıpkı evinizde olduğu kadar güvenilir ve emin ellerde muhafaza edilmektedir.

Kişiye özel depolama alanlar ile depolama konusunda eşsiz bir hizmet sunmaktayız.Yüksek güvenlikli ve hijyenikli depolama hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız.

Firmamızla anlaşma sağlandık’dan sonra ücretsiz keşif ekibimiz evinizin içindeki eşyalarımızı yerinde tespit edip gerekli bütün bilgiler tarafınıza aks edildikten sonra sözleşme imzalanmaktadır.

Evinizin içindeki bütün eşyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından paketlenmektedir.yatak odası dolabınız elemanlarımız tarafından sökülüp gerekli bütün işaretlemeler yapılıp özel yapım olan havalı köpüklü malzemelerimiz ile kaplanmaktadır.

Yine ütülü elbiseleriniz için özel yapım portatif seyyar dolaplarımız bulunmakta olup elbiseleriniz depolama süreci boyunca ütüleri bozulmadan tarafımızca muhafaza edilmektedir.

Salon ve mutfak kırılacaklarınız elemanlarımız tarafından kalın beyaz kağıt ile paketlenmektedir.daha sonra özel ypım olan depolama kolilerimize düzenli bir şekilde konulmaktadır. üzerilerine gerekli işaretlemeler yazılıp kutu halinde bırakılmaktadır.

Depolama sürecinizin sonunda yine eşyalarınızı firmamız olarak belirttiğiniz adrese getirip bütün demonte haline getirilen mobilyalarınız monte edilip beyaz eşyalarınızın kurumu yapılmaktadır. Eviniz yine tarafımızca alındığı gibi kurulumu yapılıp anahtar teslim bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım