Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

Evden Eve Nakliyat Depolama

Kalkavan depolama olarak İstanbul’un bir çok noktasında bulunan geniş güvenlikli depolarımız’la hizmetinizde bulunmaktayız.

Firmamız kişiye özel depolama alanlarıyla kaliteli hizmetler sunmaktadır eşyalarınız evinizde olduğu kadar güvenli ve hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir.

Depolarımız tamamen ev eşyaları ve envanterleri için dizayn edilmişlerdir.aylık olarak ilaçlamaları yapılan depolarımız hijyenik ve korunaklı depolardan oluşmaktadır.

Evinizde bulunan bütün eşyalarınız genel olarak paketlenmektedir.Mobilyalarınız sökülüp özel yapım ambalaj malzemelerimiz’ile kaplanmakta’dır.

Mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız beyaz kağıt ve baloncuklu patpat ile kaplanmaktadır,özel yapım kalın boy kolilerimizde düzenli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Ücretsiz exper hizmetimiz bulunmakta olup sizin ayırabileceğiniz bir vakitte taşınmadan önce evinize bir keşif yapılmaktadır. bu keşifte eşya listesi hazırlanır tarafınızla sözleşme yapılıp size sunulacak hizmet ile ilgili gerekli bütün bilgiler sunulmaktadır.

Eşyalarınız genel ambalaj ve kolileme işlemi yapıldıktan sonra sadece ev eşyası taşınması için özel yapım kasalı araçlarımıza konulmaktadır. depolanma sürecinin tamamlaması için depolama işlemi için depolarımıza eşyanın yerleşimi sağlanmaktadır.BAKIRKÖY EVDEN EVE NAKLIYAT

KALKAVAN EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA
×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım