Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

Evden Eve Depolama

Firmamız ev depolama konusunda yıllardır verdiği başarılı hizmetlerle bu konuda artık kendi dalında rakipsiz bir şekilde ilerlenmektedir.

Gerek depolama alanları olsun gerek ise eleman kalitesi olsun hepsine fazlasıyla önem veren firmamız eşyaları ambalaj yapmak için kullanılan malzemelere kadar kalite ve hijyeniklik önemini veriyor.

Merkezi istanbul’da bulunan firmamız Türkiye’nin 81 ilinde hizmetler vermekte olup size daima hizmet vermek için sizlere bir telefon kadar yakındır.

Eşyalarınızın genel ambalajı tarafımızca yapılmakta olup sizlerin herhangi ekstra bir işlem yapmanıza gerek bırakmıyoruz .firmamızın emin ellerine teslim ettiğiniz eşyalarınız evinizdeki kadar güvenli bir ortamda muhafazası sağlanmaktadır.

Evinizin içindeki bütün mobilyalarınız profesyonel elemanlarımız tarafından paketlenmektedir.bütün sökülmesi gereken mobilyalarınız uzman mobilyacımız tarafından sökülüp gerekli işaretlemler yapılıp özel yapım malzemelerimizle ambalajı sağlanmaktadır.

Mutfak ve salon kırılacaklarınız yine elemanlarımız tarafından beyaz kağıt ile kaplanıp özel yapım olan kalın boy kolilerimizde muhafazası sağlanmaktadır.ve gerekli işaretlemeler yapılıp depolama süreci bittik’den sonra yine aynı şekilde kolilerdeki kırılacaklarınız tarafınıza teslim edilmektedir .

kişiye özel alan depolama hizmetiyle firmamız aylık ilaçlaması yapılan haftalık havalandırılması yapılan sigortalı ve geniş kaskolu depolarımızla hizmetinizdeyiz.

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım