Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

En İyi Eşya Depolama Firmaları

Kalkavan depolama olarak eşyalarınızı evinizde olduğu kadar güvenli ortamlarda muhafaza edip depolama sürecini kaliteli bir hizmet ile sonuçlandırıyoruz.

Günümüz şartlarda artık ev depolamak’da neredeyse günlük bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır.

gerek farklı ülkelerde yeni iş hayatlarına başlamak gerek evinizin içindeki fazla eşyalarınızı sağlıklı bir ortamda depolatmak gerek ise kentsel dönüşüm süresi boyunca eşyalarınızı gönül rahatlığıyla depolatmak için daima depo ihtiyacı duyabilmektedirler müşterilerimiz.

İşte tam bu noktada kalkavan depolama yüksek güvenlikli, aylık olarak ilaçlaması yapılan, ve güvenlikleri en üst seviyede olan depolama hizmetiyle devreye girmektedir. Eşyalarınızı evinizde teslim alan firmamız paketleme ve demonte işlemini yapmaktadır.

Evinizin içindeki mobilyalar profesyonel mobilyacımız tarafından sökülüp gerekli işaretlemeler yapılıp özel yapım amabalaj malzemelerimizle paketlnmektedirler.

Mutfak ve salon kırılacaklarımız yine beyaz kağıt ile kaplanıp özel yapım kolilerimizde dikkatli bir şekilde konulmaktadırlar.gerekli işaretlemeler yapılıp depolama süreci sona erdiğinde herşey yine aynı titizlikle yerlerine konulmaktadırlar.

Askılı koli sistemimizle dolaplarınızda ütülü olarak bulunan takım elbiseleriniz içinde yine askılı koli sistemini kullanarak elbiselerinizi ütüleri bozulmadan kolilerimize asıp depolama süreci sonunda aynı titizlikle teslimatını sağlıyoruz.

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım