Telefon No ;

0 212 267 01 03

0 532 386 08 34

DEPOLAMA

KALKAVAN NAKLİYAT | Depolama

Depolama hizmetine neden ihtiyacımız olur, sorusu aslında bugün sadece ihtiyaç anında ortaya çıkan özel eşya depolamasında çözüm arayan kişilerin sorduğu bir soru değildir

Taşınan, özel eşyalarını koyacak yer arayan kişiler, başka deyişle depolama hizmeti almak isteyen kişiler zaten ihtiyaç olarak tespitini yapmış ve bu ihtiyacı bulmuştur. Ancak bunun bir ekonomik tedbir olduğu, bir maliyet azaltma tekniği olduğu ve insanlara mali avantaj sağladığı zaman içinde anlaşılacaktır.

Örneğin, evindeki eşyaların büyüklüğünden dolayı kiraladığı evi aslında ihtiyacının olmadığı m²’lerde kiralamak zorunda kalan kişiler, aynı koşullarda bir apartmanda 120m² ev yerine 100m² eve sığabiliyor. arada 20m² için ayda 300 ile 500 TL arası kira veriyorlar. Kalkavan Nakliyat 20m²’deki eşyalarınızı yaklaşık olarak yukarıdaki maliyetlerin %70 ucuzuna depolayabiliyor. Bu da yılda 2500-3000 TL avantaj demektir. M² fiyatlarının gün geçtikçe yükseldiği emlak dünyasında bu maliyetlere karşın kişiler daha küçük ve kompakt yaşam koşullarının düzenlemesini yapmak durumunda kalacaklardır. Kalkavan Nakliyat bu konuda depolama hizmetinin getirdiği avantajları müşterilerine sunmaktadır.

 

×
Merhaba
Evimi Taşıyacağım